Pro Plan Cat Sterilised Salmon 3 kg

Kód: 1307372412
600 Kč 522 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
27.11.2020
Granule pro dospělé kastrované a strerilizované kočky s lososem a rýží. Obsahuje OPTIRENAL pro podporu funkce ledvin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

PRO PLAN AFTER CARE s OPTIRENAL S VYSOKÝM PODÍLEM LOSOSA A S TUŇÁKEM

Proč dávat Vaši kočce PRO PLAN AFTER CARE s OPTIRENAL

U kastrovaných a sterilizovaných koček dochází ke specifickým změnám, jako jsou snížená potřeba energie a zvýšené riziko tvorby močových kamenů. PRO PLAN After Care je krmivo se záměrně sníženým podílem energie speciálně přizpůsobené potřebám mladých a dospělých kastrovaných či sterilizovaných koček. Pomáhá udržet ideální tělesnou hmotnost, předchází nadměrnému příjmu energie, pomáhá regulovat hladinu glukózy v krvi a udržovat zdravé močové cesty.

Granule obsahují novou složku OPTIRENAL – specifický komplex živin, který pomáhá podporovat činnost ledvin a antioxidanty zpomalující proces stárnutí.

 
 
Vysoký obsah bílkovin a vlákniny pomáhá snižovat riziko nadměrného ukládání tuků. Kastrované/sterilizované kočky mají nižší energetické potřeby, ale zároveň mají sklony k přejídání a vykazují zvýšené riziko tvorby močových kamenů. PRO PLAN AfterCare s vysokým podílem lososa a tuňákem je vysoce chutné krmivo speciálně vyvinuté tak, aby zabránilo váhovým přírůstkům kastrovaných či sterilizovaných koček a udržovalo zdraví jejich močového traktu. Kombinace dvou různých zdrojů rybích bílkovin v krmivu prokazatelně snižuje denní energetický příjem o 10%*. Speciální tvar a struktura granulí pomáhají předcházet usazování zubního plaku a kamene. Ochrana a udržování zdravých ledvin jsou klíčové pro celkové zdraví vaší kočky a její spokojený život. Veterináři

a odborníci na výživu společnosti Purina vyvinuli OptiRenal, což je specifický komplex živin, který pomáhá chránit funkci ledvin vaší kočky a zpomaluje proces stárnutí.

PRO PLAN. Chrání a vyživuje zároveň.

 
*Zdroj: Výzkum společnosti Purina, 2004

 
 “Natural Feline Protection“ - podporuje funkce všech klíčových vnějších i vnitřních obranných systémů.

    *
      Vysoce chutná receptura s kombinací dvou zdrojů bílkovin z rybího masa, díky níž kočky mimovolně snižují příjem energie až o 10%, a která podporuje rozvoj svalové hmoty bez přebytečného tuku.
    *
      Vysoký podíl bílkovin (41%) a nerozpustné vlákniny s cílem snížit obsah stravitelných sacharidů  a zmírnit vstřebávání glukózy, což je výhodné pro kočky s nadváhou a se sklonem k potížím s metabolismem glukózy. Tato receptura také pomáhá snižovat riziko nadměrného ukládání tuků.
    *
      Receptura udržuje správné pH moči (mezi 6,3 a 6,6) na základě pečlivé rovnováhy esenciálních minerálních látek, které snižují nezbytnou exkreci hydrouhličitanových iontů. Tato receptura také udržuje dobrý zdravotní stav močového traktu kastrovaných koček, u nichž je vyšší riziko vzniku onemocnění dolních cest močových (FLUTD, Feline Lower Urinary Tract Disease).
    *
      Tvar a struktura granulí pomáhají předcházet usazování zubního plaku a kamene.
    *
      Obsahuje OPTIRENAL, specifický komplex živin, který pomáhá podporovat činnost ledvin a antioxidanty zpomalující proces stárnutí.

 *Zdroj: Výzkum společnosti Purina, 2004

 

KŮŽE A SRST:
Vitamín A, kyselina linolová a zinek pro pružnost a hydrataci kůže. Esenciální mořské oleje pro růst husté a lesklé srsti.

 
TRÁVENÍ:
Vysoký obsah bílkovin a vlákniny a omezené množství sacharidů pomáhají udržet dlouhotrvající pocit zasycení. 

 
MOČOVÝ TRAKT:
Močový trakt je podporován komplexem živin OPTIRENAL. Receptura kontroluje pH moči, udržuje dobrý zdravotní stav močového traktu a snižuje riziko tvorby struvitových a oxalátových kamenů, které je u kastrovaných koček vyšší.


IMUNITNÍ SYSTÉM:
Vysoký obsah kvalitních bílkovin a vysoký obsah antioxidantů pro podporu tvorby protilátek a ochranu buněk.


Krmný návod

Umožněte vaší kočce volný přístup ke krmivu PRO PLAN po celý den.

Uvedené hodnoty doporučených denních dávek jsou pouze orientační. Denní krmnou dávku je třeba upravovat v závislosti na věku, velikosti a zdravotním stavu zvířete. Pravidelně sledujte hmotnost své kočky a upravujte podle ní aktuální denní dávku krmiva. Doporučujeme pravidelné preventivní veterinární prohlídky. Kočka musí mít stálý přístup k čisté a čerstvé vodě. Krmivo uchovávejte v suchém a chladném prostředí.

 

 

Průměrné denní krmné dávky (g/den)

Hmotnost (kg)

Množství krmiva (g)

2 - 4
30 - 60
4 - 6
60 - 90
6 - 8
90 - 120


 

Složení

Losos (20%), kukuřičná lepková moučka, rýže (14%), dehydrované drůbeží bílkoviny, kukuřice, dehydrovaná moučka z tuňáka (4%), rostlinná vláknina, hrachový bílkovinný koncentrát, pšeničná lepková moučka, sušená vejce, živočišný tuk, vedlejší výrobky živočišného původu, pivovarské kvasnice, minerální látky.

 

Doplňkové látky

Nutriční doplňkové látky

Vitamin A 35000 m.j./kg, vitamin D3 1100 m.j./kg, vitamin E 900 m.j./kg, vitamin C 160 mg/kg, síran železnatý monohydrát 300 mg/kg, jodičnan vápenatý bezvodý 3,0 mg/kg, síran měďnatý pentahydrát 45 mg/kg, síran manganatý monohydrát 45 mg/kg, síran zinečnatý monohydrát 400 mg/kg, seleničitan sodný 0,28 mg/kg.

S antioxidanty.

 
Analytické složky
Bílkoviny 41,0%, oleje a tuky 12,0%, popel 7,0%, vláknina 4,5%.

Doplňkové parametry

Kategorie: Granule pro kočky - pro kastrované kočky
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: