Hills PD A/D konz. 156g

Konzerva Hills A/D pro nutriční podporu zvířat v rekonvalescenci po vážných onemocněních, nehodách a chirurgických zákrocích. Obsahuje zvýšené množství specifických bílkovin k podpoře imunity a hojení ran, snadno stravitelné suroviny a zvláštná dávka energie, výborná chutnost a měkká konzistence, která usnadňuje podávání z ruky nebo stříkačkou.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
26.4.2024
Kód: 2306
79 Kč 71 Kč bez DPH
Hills PD A/D konz. 156g

Krmivo pro psy a kočky v období rekonvalescence (včetně anorexie, oslabení, rekonvalescence po chirurgickém zákroku nebo krmení sondou), po vážných onemocněních, nehodách a chirurgických zákrocích.

Klíčové výhody

- Zvýšené množství specifických bílkovin k podpoře imunity a hojení ran.

- Snadno stravitelné suroviny a zvláštní dávka energie pro zvířata v rekonvalescenci po chirurgickém zákroku nebo vážném onemocnění.

- Výborná chutnost a měkká konzistence, která usnadňuje podávání z ruky nebo stříkačkou.NENÍ URČENO PRO: Pacienty, u kterých je hlavním cílem zabránit retenci tekutin nebo hromadění dusíkatých sloučenin, fosforu nebo sodíku. Pacienty, kteří nejsou schopni tolerovat vysoký příjem tuku, např. pacienty s hyperlipidemickou pankreatitis, nebo s rizikem rozvoje pankreatitis , popř. s pankreatitis v anamnéze.

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE : Pro zajištění lepšího pííjmu doporučujeme podávat dietu o teplotě v rozmezí mezi pokojovou a tělesnou teplotou (20-40°C); nepodávat přímo z lednice. Při krmení stříkačkou nařeďte obsah konzervy ještě před naplněním stříkačky. Nespotřebované porce po 36 hodinách zlikvidujte.
U pacientů s poškozenou funkcí trávicího traktu je vhodné 3-denní převedení na dietu – podle následujícího schématu : Den 1 – třetina doporučeného celkového příjmu + dvojnásobné množství vody; Den 2 – dvě třetiny doporučené denní dávky + poloviční množství vody; Den 3 – plný doporučený příjem, neředěné. Pro krmení sondou zřeďte dané množství 1 – 2 díly vody.

Složení: Vepřová játra, krůtí játra, kuřecí maso, kukuřičná mouka, vepřové maso, rybí tuk, uhličitan vápenatý, ochucovadla, chlorid draselný, taurin, oxid hořečnatý, vitamíny a stopové prvky.

Na další doporučení a rady, co je pro Vaše zvíře nejlepší, se zeptejte svého veterináře.

Doplňkové parametry

Kategorie: Konzervy pro rekonvalescenty
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 0.15 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

recovery
85 Kč

Poloměkké chutné zdravé pamlsky pro psy bez obilovin, obohacené o aminokyseliny a vitamíny pro rychlé zotavení po sportu. Rakytník řešetlákový bohatý na vysoký obsah...

Kód: 61634
Calibra VD Dog & Cat konzerva Recovery 400g Kód: 51253
cze pm TROVET CCL Critical Care Liquid 400ml 2358 1
164 Kč

Trovet CCL rekonvalescence Recovery Liquid pro psy a kočky je tekuté, velice chutné a lehce starvitelné krmivo vhodné pro vyhublá zvířata, zvířata zotavující se z onemocnění,...

Kód: 57149
probican pasta 15ml
249 Kč

Lehce stravitelná probiotická pasta k úpravě mikroflóry obohacená vitamíny pro zlepšení zdraví a odolnosti štěňat, koťat, psů a koček v kritických fázích vývoje a...

Kód: 118