Hills PD A/D konz. 156g

Kód: 2306
65 Kč 57 Kč bez DPH
2 dny

Konzerva Hills A/D pro nutriční podporu zvířat v rekonvalescenci po vážných onemocněních, nehodách a chirurgických zákrocích. Obsahuje zvýšené množství specifických bílkovin k podpoře imunity a hojení ran, snadno stravitelné suroviny a zvláštná dávka energie, výborná chutnost a měkká konzistence, která usnadňuje podávání z ruky nebo stříkačkou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krmivo pro psy a kočky v období rekonvalescence (včetně anorexie, oslabení, rekonvalescence po chirurgickém zákroku nebo krmení sondou), po vážných onemocněních, nehodách a chirurgických zákrocích.

Klíčové výhody

- Zvýšené množství specifických bílkovin k podpoře imunity a hojení ran.

- Snadno stravitelné suroviny a zvláštní dávka energie pro zvířata v rekonvalescenci po chirurgickém zákroku nebo vážném onemocnění.

- Výborná chutnost a měkká konzistence, která usnadňuje podávání z ruky nebo stříkačkou.NENÍ URČENO PRO: Pacienty, u kterých je hlavním cílem zabránit retenci tekutin nebo hromadění dusíkatých sloučenin, fosforu nebo sodíku. Pacienty, kteří nejsou schopni tolerovat vysoký příjem tuku, např. pacienty s hyperlipidemickou pankreatitis, nebo s rizikem rozvoje pankreatitis , popř. s pankreatitis v anamnéze.

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE : Pro zajištění lepšího pííjmu doporučujeme podávat dietu o teplotě v rozmezí mezi pokojovou a tělesnou teplotou (20-40°C); nepodávat přímo z lednice. Při krmení stříkačkou nařeďte obsah konzervy ještě před naplněním stříkačky. Nespotřebované porce po 36 hodinách zlikvidujte.
U pacientů s poškozenou funkcí trávicího traktu je vhodné 3-denní převedení na dietu – podle následujícího schématu : Den 1 – třetina doporučeného celkového příjmu + dvojnásobné množství vody; Den 2 – dvě třetiny doporučené denní dávky + poloviční množství vody; Den 3 – plný doporučený příjem, neředěné. Pro krmení sondou zřeďte dané množství 1 – 2 díly vody.

Složení: Vepřová játra, krůtí játra, kuřecí maso, kukuřičná mouka, vepřové maso, rybí tuk, uhličitan vápenatý, ochucovadla, chlorid draselný, taurin, oxid hořečnatý, vitamíny a stopové prvky.

Na další doporučení a rady, co je pro Vaše zvíře nejlepší, se zeptejte svého veterináře.

Doplňkové parametry

Kategorie: Konzervy pro rekonvalescenty
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 0.15 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: