Alavis Duoflex 387g

Potlačuje zánět (při artritidě), tlumí bolest, regeneruje a zlepšuje pohyblivost kloubů u koní. Obsahuje glukosamin sulfát a Celadrin. Vhodný pro dlouhodobé užívání nejlépe v kombinaci s přípravkem Alavis MSM.
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
6.12.2023
Kód: 40163
1 040 Kč 904 Kč bez DPH
Alavis Duoflex 387g

ALAVIS Duoflex je určen k léčbě pohybových problémů koní. Má protizánětlivé účinky, tlumí bolest a regeneruje kloubní chrupavky. Ve vhodný při artritidě. Zlepšuje kvalitu synoviální tekutiny chránící klouby a udržuje tak jejich pružnost a pohyblivost.

Účinné látky:

Celadrin™, Glukosamin sulfát

Celadrin™
Celadrin™ je patentově chráněná látka, která obsahuje derivát cetylu a směs nasycených a nenasycených mastných kyselin, zejména kyseliny myristové, myristoolejové a palmitové. Celadrin™ spojuje dvě látky mající protizánětlivé účinky, které inhibují 5-lipooxigenázu, což je enzym podporující oxidativní a zánětlivé procesy. Právě zánět je zdrojem nejen bolesti, ale i volných radikálů, které stav onemocnění ještě zhoršují. Celadrin napomáhá vyššímu využití a vstřebání chondroprotektivní látky glukosamin sulfátu, a tím dochází k lepší a efektivnější výživě kloubních chrupavek.

Glukosamin sulfát
Glukosamin sulfát tvoří přirozenou součást kloubní chrupavky a synoviální tekutiny. Zabezpečuje správnou funkci chrupavky, její pevnost, pružnost a odolnost. Mechanizmus účinku spočívá v chondroprotek­tivním (chrupavku chránícím) působení. Účinek zahrnuje zmírnění kloubních obtíží, zlepšení pohyblivosti a zpomalení až zastavení dalšího poškozování kloubů.


ALAVIS™ Duoflex doporučujeme podávat:

- pro potlačení zánětu a bolesti kloubů
- pro zlepšení pohyblivosti kloubů a zvýšení jejich lubrikace
- na regeneraci kloubních chrupavek a tkání
- zpomalení až zastavení dalšího poškozování kloubních chrupavek
- prodloužení aktivního věku koně

Obsah účinných látek v 1 kg:

Celadrin – 193 g
Glukosamin sulfát – 542 g

Dávkování:

Pro koně o hmotnosti 500 kg 3 odměrky denně.

Způsob použití:

Prášek se podává denně dle doporučeného dávkování do jadrného krmiva či melasy. Přípravkem ALAVIS™ Duoflex lze navázat na podávání přípravku ALAVIS™ Celadrin pro koně.

Délka užívání:

Není časově omezena. Při dlouhodobém podávání nebyly zaznamenány žádné závažné vedlejší účinky.

Náš tip pro dlouhodobé podávání:

ALAVIS™ Duoflex + ALAVIS™ MSM – tuto kombinaci doporučujeme pro dlouhodobé podávání u koní s chronickými problémy pohybového aparátu. Společné podávání zajišťuje regeneraci kloubních chrupavek, zlepšení jejich lubrikace, regeneraci a relaxaci svalů a zpevnění vazů a šlach, které zpevňují celý pohybový aparát.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kloubní výživa pro koně v prášku
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 0.4 kg
5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
HW Avatar autora | 3.9.2022
Jsme velmi spokojeni, pejskovi léčba prospívá HW
5
AS Avatar autora | 7.7.2020
Spokojena
5
Avatar autora | 22.4.2019
Zcela spokojen.
5
IK Avatar autora | 12.12.2018
Jsem velmi spokojen.
5
JK Avatar autora | 28.2.2018
Spokojen

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

lotio
385 Kč

Masážní lotio SunLitan k ošetření kůže, svalů a šlach. Produkuje blahodárné teplo čímž dochází k prokrvení kůže a svalů. Vitalizuje kůži, která díky tomu volně dýchá a pod...

Kód: 10499
kaštan
250 Kč

Kaštanový gel k zevnímu ošetření svalů, kloubů, šlach, vazů a měkkých tkání velkých zvířat, zejména koní ale je použitelný i pro psy. 

Kód: 57478
kostival2
250 Kč

Kostivalový gel  k zevnímu ošetření svalů, kloubů, šlach, vazů a měkkých tkání velkých zvířat, zejména koní, ale je použitelný i pro psy. Působí protizánětlivě, má hojivé...

Kód: 57494