Vetericyn Hydrogel kůže a rány 473ml

Kód: 58082
690 Kč 570 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
25.10.2022

Vetericyn Hydrogel ve spreji na kůži a rány. Péče o povrchové rány popáleniny, oděrky a podráždění pokožky pro všechny druhy zvířat.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sprejový gel na kožní problémy u koček, psů, ptáků a malých savců.  HydroGel nabízí jednoduché řešení při péči o povrchové rány, popáleniny, oděrky a podráždění pokožky.

Vetericyn Plus HydroGel je bez alkoholu, steroidů a antibiotik, aby se zajistilo, že je pro vaše domácí mazlíčky bezpečné a netoxické.

Klíčové vlastnosti:
• Bezpečný, pokud je lízán nebo požit, netoxický  bez alkoholu, steroidů a antibiotik
• Nedráždivý
• Vhodný pro všechny typy zvířecí kůže
• Vyrobeno v USA

Pokyny k použití:

Před použitím dobře protřepejte. Je-li na místě rány příliš mnoho srsti, dejte ji stranou. V případě nutnosti ji ostřihejte. Nastavte trysku spreje. Postižené místo saturujte přípravkem. Je-li nutno použít krytí, saturujte jej hydrogelem Vetericyn při každé výměně. Opakujte 3-4krát denně, dokud se rána nezahojí. Oplachování není nutné. Hydrogel je navržen tak, aby přilnul k místu aplikace a pomalu se odpařoval, není tudíž nutno otírat jeho film ani žádná rezidua. Rychlejšího hojení lze dosáhnout, jsou-li rány očištěné a udržovány vlhké. Přípravek je bezpečný při použití v okolí úst, nosu, uší a očí.

Složky: Účinné: Kyselina chlorná (HClO) (0,010 %)

Neúčinné: Elektrolyzovaná voda (H2O), chlorid sodný (NaCl), chlornan sodný (NaClO), křemičitan lithnosodnohořečnatý, hydrogenuhličitan sodný, fosfáty, síran sodný

Doplňkové parametry

Kategorie: Hojení ran
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: