ORIJEN Regional Red 2kg

Kód: 1300193134
681 Kč 592 Kč bez DPH
3 dny
Můžeme doručit do:
27.11.2020
Biologicky vhodné krmivo, které neobsahuje obiloviny. Je to kompletní a vyvážené krmivo pro dospělé psy. Obsahuje minimálně 70% masa., 30% ovoce, zeleniny a bylin

Detailní informace

Detailní popis produktu

ORIJEN Regional Red

ORIJEN Regional Red je první biologicky vhodné krmivo pro dospělé psy všech plemen, jediné krmivo, které neobsahuje vůbec žádné obiloviny ani další pro psy nevhodné přísady. Obsahuje minimálně 70% masa v potravinářské kvalitě, 30% ovoce, zeleniny a bylin a 0% obilovin.

Psi jsou od přírody masožravci, kterým prospívá strava bohatá na různé druhy masa a menší množství ovoce, zeleniny a travin. Psi jsou vyvinuti ke zpracovávání bílkovin a tuků z masa - nikoliv sacharidů z obilovin.

ORIJEN Regional Red má vysoký obsah bílkovin a malé množství sacharidů, což odpovídá stejné bohatosti a různorodé vyváženosti čerstvého masa, ovoce, zeleniny a travin, se kterou by se psi mohli setkat v divoké přírodě.

ORIJEN Regional Red je doslova nabit prémiovým červeným masem v potravinářské kvalitě. Jeho hlavním rysem je čerstvé maso vepře, kance, jehněčí a čerstvé maso z bizona - suroviny z volných chovů našeho regionu, vhodné pro lidskou spotřebu. Všechny tyto suroviny jsou dodávány k našim dveřím denně čerstvé.

Namísto obilovin obsahuje Orijen množství místního ovoce a zeleniny - batata sladké a červenohnědé brambory, černý rybíz a slunečnice z místních prérijních farem, jablka a brusinky z vnitrozemských sadů a organickou mořskou zeleninu z tichomořských přílivových pásem.

Čerství jezerní lososi jsou vynikajícím zdrojem čistých esenciálních mastných kyselin (včetně DHA a EPA), které podporují vývoj buněčných stěn a imunitního systému, stejně jako zdraví kůže a lesklou srst - což je vnější ukazatel zdraví a vitality Vašeho štěněte.

Rozdíl mezi krmivem, které má dobré nutriční vlastnosti, a krmivem, které zároveň přispívá ke špičkovému zdraví, představuje směs bylin - psyllium, kořen pampelišky, sladký fenykl a list máty peprné - jež kopírují přirozenou potravu, tonizují zažívací trakt a posilují játra.

Jsme přesvědčeni, že poté, co si přečtete složení, budete souhlasit s tím, že biologicky vhodný ORIJEN Regional Red je ideální přirozenou cestou k zajištění dlouhé zdravé budoucnosti Vašeho psa bez ohledu na velikost nebo plemeno.


SLOŽENÍ:

Složení - čerstvé kanadské suroviny: Čerstvé vykostěné maso divokých prasat, čerstvé vykostěné jehněčí maso, jehněčí moučka, červenohnědé brambory, čerstvé vykostěné vepřové maso, hrášek, lososí moučka, moučka ze síha, moučka ze sledě, čerstvé vykostěné maso bizonů, celá čerstvá vejce, bramborový škrob, čerstvé vykostěné maso z lososa (přírodní zdroj DHA a EPA), vojtěška, sladké brambory, čerstvé vykostěné maso candáta, lososový olej (přírodně konzervován vitaminem E a kyselinou citronovou), hrachová vláknina, psyllium, dýně, rajčata, mrkev, jablka, brusinky, bobule muchovníku, černý rybíz, kořen čekanky, kořen lékořice, kořen anděliky, pískavice řecké seno, květy měsíčku lékařského, semínko sladkého fenyklu, list máty peprné, květy heřmánku, pampeliška, saturejka, extrakt z rozmarýnu, chaluhy, vitamín A, vitamín D3, vitamín E, niacin, chelát zinku, thiamin, riboflavin, vitamin B5, chelát železa, vitamín B6, chelát manganu, chelát mědi, kyselina listová, biotin, vitamin B12, selen, sušená jogurtové kultury Lactobacillus acidophilus a Enterococcus faecium.

Obsah rostlin:


Kořen čekanky (Cichorium intybus) - 700 mg / kg
Kořen lékořice (Glycyrrhiza glabra) - 500 mg / kg
Kořen anděliky (Archangelica officinalis) - 350 mg / kg
Pískavice řecké seno (Trigonella foenum-graecum L.) - 350 mg / kg
Květ měsíčku lékařského (Calendula officinalis) - 350 mg / kg
Semínko fenyklu sladkého (Foeniculum valgare) - 350 mg / kg
List máty peprné (Mentha x piperita) - 300 mg / kg
Květ heřmáneku lékařského (Matricaria recutita L.) - 300 mg / kg
Kořen pampelišky (Taraxacum officinale) - 150 mg / kg
Saturejka zahradní (Satureja hortensis) - 150 mg / kg.

Krmný návod: Biologicky vhodné krmivo ORIJEN Regional Red je určeno pro dospělé psy všech plemen.

Psi mají krátké trávicího ústrojí a vzhledem k této rozdílné anatomii potřebují stravu založenou na velkém množství proteinů, protože mají nedostatek trávicích enzymů, které jsou zapotřebí ke štěpení sacharidů.

Složení Biologicky vhodného krmiva ORIJEN Regional Red je založeno na bílkovinách z masa a tuků a velice malého množství sacharidů – přesně tak, jak výživu dospělých psů zamýšlela sama Příroda.

Stejně jako se od sebe liší každý pes, liší se podle velikosti, prostředí, věku a aktivity také požadavky na množství krmiva. Sledujte hmotnost Vašeho psa a krmnou dávku upravte dle potřeby. Krmte 2x denně a dbejte, aby měl pes stále k dispozici čerstvou pitnou vodu.

Psi, kteří drží pravidelně půst mohou žít déle a praxe ukazuje, že mají vyšší vitalitu. Poraďte se o půstu se svým veterinárním lékařem.

BŘEZOST: Zvyšte množství krmiva o 10 % v 7. týdnu a o 20 % během 8. a 9. týdne.
LAKTACE: Zvyšte množství krmiva o 50 % a krmte 3x nebo 4x denně. 

Obsah kalorií: 3990 kcal/kg (ME). 38% energie pochází z bílkovin, 22% pochází z ovoce a zeleniny a 40% je z tuku.

Výživná garance: ORIJEN Adult vyhovuje nutričním požadavkům určených AAFCO Dog Food Nutrient Profiles pro VŠECHNY VĚKOVÉ KATEGORIE psů.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Granule pro psy
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 2.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: