ORIJEN 6 FISH DOG 2kg

Kód: 1300193511
626 Kč 544 Kč bez DPH
3 dny
Můžeme doručit do:
21.1.2021
Biologicky vhodné krmivo - neobsahuje obiloviny. Je to kompletní a vyvážené plnohodnotné krmivo pro dospělé psy s masem ze šesti druhů ryb, s bylinkami a mořskou zeleninou. Vhodné i pro březí a kojící feny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ORIJEN 6 Fish

ORIJEN 6 Fresh Fish (6 čerstvých ryb) je první biologicky vhodné krmivo, které neobsahuje obiloviny a další pro psy nevhodné přísady. Je to kompletní a vyvážené plnohodnotné krmivo pro dospělé psy s masem ze šesti druhů ryb, s bylinkami a mořskou zeleninou.


ORIJEN 6 Fresh Fish je vyroben s maximálním možným podílem čerstvých ryb, mezi které patří losos, sladkovodní síh, pstruh jezerní, candát, sladkovodní treska a sleď. Proto tedy krmivo obsahuje vysoce strabitelné rybí proteiny, které jsou optimální výživou Vašeho psa.

Krmivo neobsahuje žádné obiloviny, má vysoký obsah proteinů a nízký podíl sacharidů, obsahuje přírodní mastné kyseliny Omega-3, které podporují vynikající kondici kůže a srsti.

Mořská zelenina, vylovená z kanadských moří, zahrnuje hnědou a mořskou řasu, plavuň a chaluhu bublinatou. Ty dodávají vitamíny řady B, esenciální stopové prvky a jsou přirozeným zdrojem jódu.

Prérijní rostliny včetně kořenů čekanky a lékořice, sladkého fenyklu a listů máty peprné přirozeně odráží původní instinktivní schopnost šelem vybírat si a pojídat traviny a plevele.

Všechny druhy ryb, použité k výrobě krmiva, byly uloveny ve volné přírodě, jsou v potravinářské kvalitě a jsou bez chemických konzervantů a bez ethoxyquinu. Krmivo dále neobsahuje: obiloviny, lepek, vedlejší produkty, barviva, dochucovadla, kyseliny, sulfáty, geneticky modifikované suroviny.

Váš pes bude zdravý pouze v případě, že mu poskytnete stravu, kterou by přirozeně získával. ORIJEN 6 Fish s mořskou zeleninou je čistě přírodní a lahodné krmivo, které udrží Vašeho psa silného a zdravého.


SLOŽENÍ:

Složení - čerstvé kanadské suroviny: Čerstvé vykostěné maso z lososa, moučka z lososa, červenohnědé brambory, moučka z atlantského herinka, čerstvé vykostěné maso ze sladkovodního síha, sladké brambory, čerstvé vykostěné maso z pstruha jezerního, čerstvé vykostěné maso z candáta, čerstvé vykostěné maso z tresky, čerstvé vykostěné maso z herinka, slunečnicový olej, olej z lososa (přírodně konzervován směsí tokoferolů, přírodní zdroj vitamínu E), na slunci sušená vojtěška, mořská zelenina (hnědá mořská řasa, plavuň, jedlá mořská řasa, chaluha bublinatá), pórek, psylium, krabí skořápky, rozmarýn, lecithin, jablka, kořen čekanky, kořen lékořice, pískavice řecké seno, glukosamin HCl, borůvky, černý rybíz, květ měsíčku lékařského, L-karnitin, semínko fenyklu, list máty peprné, květ heřmánku, pampeliška, saturejka zahradní, extrakt z rozmarýnu, chondroitin sulfát, plody šípku, vitamíny (vitamín E, cholin chlorid, vitamín A, vitamín D3, thiamin mononitrát, vitamín B12, kyselina listová, biotin), mořská sůl, minerály (proteinát železa, proteinát zinku, proteinát manganu, proteinát mědi), jogurtové kultury Lactobacillus acidophilus a Enterococcus faecium.

Obsah bylin:
Kořen čekanky (Cichorium intybus) - 500 mg/kg
Kořen lékořice (Radix liquiritiae) - 400 mg/kg
Pískavice řecké seno (Trogonella foenum-graceum) - 350 mg/kg
Květ měsíčku lékařského (Calendula officinalis) - 300 mg/kg
Semeno fenyklu (Foeniculum vulgare) - 300 mg/kg
List máty peprné (Mentha piperita L.) - 300 mg/kg
Květy heřmánku (Matricaria recutita L.) - 300 mg/kg
Smetánka lékařská (Taraxacum offcinale) - 150 mg/kg
Saturejka zahradní (Satureja hortensis) - 150 mg/kg
Růže šípková (Rosa canina) - 150 mg/kg.

Krmný návod: Biologicky vhodné krmivo ORIJEN 6 Fresh Fish je určeno pro dospělé psy všech plemen.

Psi mají krátké trávicího ústrojí a vzhledem k této rozdílné anatomii potřebují stravu založenou na velkém množství proteinů, protože mají nedostatek trávicích enzymů, které jsou zapotřebí ke štěpení sacharidů.

Složení Biologicky vhodného krmiva ORIJEN 6 Fresh Fisch je založeno na bílkovinách z masa a tuků a velice malého množství sacharidů – přesně tak, jak výživu dospělých psů zamýšlela sama Příroda.

Stejně jako se od sebe liší každý pes, liší se podle velikosti, prostředí, věku a aktivity také požadavky na množství krmiva. Sledujte hmotnost Vašeho psa a krmnou dávku upravte dle potřeby. Krmte 2x denně a dbejte, aby měl pes stále k dispozici čerstvou pitnou vodu.

Psi, kteří drží pravidelně půst mohou žít déle a praxe ukazuje, že mají vyšší vitalitu. Poraďte se o půstu se svým veterinárním lékařem.

BŘEZOST: Zvyšte množství krmiva o 10 % v 7. týdnu a o 20 % během 8. a 9. týdne.
LAKTACE: Zvyšte množství krmiva o 50 % a krmte 3x nebo 4x denně.


Obsah kalorií: 4200 kcal/kg. 45% energie pochází z bílkovin, 25% pochází z ovoce a zeleniny a 30% je z tuku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Granule pro psy
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 2.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: