Hills Canine J/D Mini 2kg

Kód: 24281
550 Kč 478 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
29.6.2022

Hills J/D veterinární dieta pro psy s artrózou a ostatními degenerativními onemocněními kloubů.Obsahuje vysoké množství EPA (typ omega 3 mastné kyseliny),všech omega 3 mastných kyselin, Glukosaminu a chondroitin sulfátu. Pomáhá psům se ztuhlými klouby zlepšit chůzi, běh, aktivitu a pohyb do schodů. Rozdíl uvidíte již za 21 dní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hills Canine J/D Mini

Krmivo pro psy trpícími artrózou a jinými degenerativními nemocemi kloubů jako je např. osteoartritis. Zpomaluje jejich rozvoj a zmírňuje příznaky. Přináší zlepšení pohyblivosti a kvality života u psů s pohybovými problémy. Pro zvýšení účinku při léčbě artrózy doporučujeme podávat vysoce účinnou kloubní výživu Hyalutidin DC. Pomáhá od bolesti, obsahuje vysokou koncentraci kyseliny hyaluronové.


Eikosapentaenová kyselina (EPA) v dietě Hills J/D nebo Hills J/D REDUCED CALORIE příznivě ovlivňuje klinické příznaky OA a je efektivní pro prevenci degenerativních procesů kloubních chrupavek. Krmivo se vyznačuje vysokým obsahem celkových omega-3 mastných kyselin, EPA, alfa-linolenové kyseliny, chondroprotektiv a velmi úzkým poměrem omega-6 k omega-3 mastným kyselinám.


Hills J/D obsahuje klinicky testovanou formuli pro zlepšení pohyblivosti Advanced Mobility Formula™ (vysoce kvalitní olej z mořských ryb, který je zdrojem velkého množství omega-3 mastné kyseliny EPA - eikosapentaenové kyseliny).
Antioxidační formuli s vitamínem E, vitamínem C, selenem a beta-karotenem, která má za úkol stimulovat imunitní systém.Princip účinku kloubní diety:

Zpomaluje rozvoj artrózy a dalších kloubních onemocnění

Chrupavka chrání kost a v kloubech plní funkci "tlumiče". Osteoartritis se vyznačuje kontinuální enzymatickou degradací ( poškozením ) chrupavky a to i v případě, kdy jsou psům podávána léčiva proti zánětu a bolestem.

Dieta Canine j/d™ a Canine j/d™ Reduced Calorie je schopna takovému poškození zabránit:
Obsahuje vysokou koncentraci omega-3 mastné kyseliny EPA (eikosapentaenová kyselina), která blokuje geny odpovědné za produkci proteolytických enzymů narušujících kloubní chrupavku, Kontrolovaný obsah energie zabraňuje zvyšování tělesné hmotnosti psů, čímž zabraňuje dalšímu dodatečnému zatěžování kloubů.

 
Zmírňuje příznaky

Vysoká koncentrace Omega-3 mastných kyselin zmírňuje zánět v okolí kloubu, Omega-3 mastná kyselina z mořských ryb EPA potlačuje i zánět hluboko v kloubu.
Klouby se zmírněnými příznaky osteoartritis umožňují pravidelný kontrolovaný pohyb psů, který je důležitou součástí managementu osteoartritis a dobrého zdravotního stavu kloubů.

Složení:

Kukuřice, rýže, lněné semínko, sójová mouka, drůbeží moučka, hrachová moučka, ochucovadlo, živočišný tuk, rybí tuk, sušená celá vejce, minerály, L-karnitin, hydrolyzát z korýšů, hydrolyzát z vepřové chrupavky, vitamíny a stopové prvky. Přirozeně konzervováno směsí tokoferolů a kyselinou citronovou.
Klouby se zmírněnými příznaky osteoartritis umožňují pravidelný kontrolovaný pohyb psů, který je důležitou součástí managementu osteoartritis a dobrého zdravotního stavu kloubů.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Granule pro psy
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: