Elektrické výcvikové obojky Elite-Tek

Záznamy nebyly nalezeny...

Elektrické výcvikové obojky Elite-Tek

Elektrické výcvikové obojky jsou velmi rychle k dispozici 3 - 5 pracovních dnů. Na všechny typy obojků jsou certifikáty pro EU, záruka je dva roky a servis je zajištěn. Reklamace vyřizujeme dle platných norem ČR pro e-shopy. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Který elektrický výcvikový obojek vybrat?

Pro malá plemena postačí Black, nebo komfortnější LCD. Pro větší a velká plemena doporučujeme obojek COBRA 3, který ale není vodotěsný. Pro ty, kteří rádi vběhnou do vody je vhodný ELITE-TEK, který je 100% vodotěsný.

JAKÉ SE POUŽÍVAJÍ BATERIE

1. V obojku BLACK je ve vysílači 9V baterie a v přijímači jsou dve malé tužkové - AAA. Pro úsporu energie baterií se přijímač vypíná automaticky při nečinnosti, ale vysílač je nutné vypínat ručně.
2. V obojku LCD jsou v přijímači také malé tužkové - AAA, ale ve vysílači jsou 2 fotobaterie 4LR44 - 6V. Přijímač i vysílač se vypínají automaticky.
3. COBRA 3 používá 9V baterii do vysílače a dvě malé tužkové - AAA do přijímače. Stav baterie ve vysílači je vidět na displeji, pokles napětí v přijímači je indikován zvukovým signálem. Oba přístroje se při nečinnosti automaticky sami vypínají.
4. Obojky ELITE-TEK mají v přijímačích dobíjecí akumulátor. Přijímače se samy automaticky nevypínají, ale spotřeba je tak malá, že akumulátor dokáže zařízení napájet ve stavu pohotovosti nepřetržitě i celý týden. Při poklesu napětí baterií hlásí přístroje tento stav zvukovým signálem. Ve vysílačích je 9V baterie a při nečinnosti se přístroj automaticky vypíná.