Cicafolia pro psy 30ml

Kód: 47139
310 Kč 256 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
27.1.2021
Urychluje hojení kůže, zklidňuje podrážděnou kůži. Ideální pro pooperační péči, na popáleniny, hot spoty. Odrazuje od lízání. Testováno a doporučeno veterináři.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stimulátor hojení kůže u psů

Cicafolia® je ideální pro postchirurgické ošetření, hot spoty, popáleniny 1. stupně, povrchové léze a pomalu se hojící rány z důvodu olizování, vyššího věku nebo zdravotního stavu zvířete nebo z důvodu měnícího se životního prostředí. Cicafolia® se dokonale přizpůsobí k pohybu i u nejaktivnějších zvířat.

Testováno veterináři a složení speciálně koncipováno tak, aby zvířata odrazovala od lízání. Cicafiloia® pomáhá urychlovat hojení kůže. Bohaté na 100% přírodní a pečlivě vybrané funkční ingredience je toto reparační sérum vhodné pro všechny typy neinfekčních kožních alterací a může být používáno tak často jak je nezbytné ke zklidnění podrážděné kůže jako jsou superficiální léze a 1. stupeň popálenin. Je ideální pro pooperační péči. Neštípe.

Cicafolia® je inovativní stimulátor hojení kůže psů a koček. Cicafolia® nabízí trojí účinek k vytvoření vhodného prostředí, které pomáhá podpořit kožní rekonstrukci: reparační, čistící a ochranný. Cicafolia® vytváří neviditelný a neokluzivní ˂ smart path˃ ochranný film izolující poškozenou kůži od okolního agresivního prostředí. Cicafolia® přináší okamžitý komfort zvířatům postižených povrchovou lézí a popáleninou 1. stupně; Nepálí, neštípe a odrazuje zvíře od olizování léze.

 

Extrakt listů konopí : antiseptický a bohatý na EFA,

Synergie esenciálních olejů cajputi a melaleuky: antiseptický účinek,

Rýžový extrakt : zklidňující účinek,

Extrakt croton lecheri resin : antiseptický a hojivý účinek,

Silicon water: poskytuje „ trofický účinek“ – stimulace přirozené buněčné regenerace,

Peptidy: poskytují „ biomimetické složení“ k podpoře tkáňové rekonstrukce

 

Vlastnosti

Cicafolia® působí třemi cestami pro vytvoření příznivého prostředí, které pomáhá podpořit rychlejší kožní rekonstrukci:

Reparuje

Aktivní ingredience obsahují: Peptidy důležité molekuly k podpoře buněčné adheze, která stimuluje regeneraci kožní bariery; esenciální mastné kyseliny extrahované z Margosy restaurují hydrolipidový film; Gamma Oryzanol získaný z rýže přináší zklidňující účinek; Amazonian Croton lechleri sap extrakt posiluje kožní rekonstrukci; Silicon water konstitutivní a základní minerální složka kůže, která pomáhá hydrataci lokální tkáně a aktivně se podílí na obnově kožní integrity díky cytostimulačnímu účinku.

 

Čistí

Díky čistícím vlastnostem Amazonian Croton lechleri sap extraktu a esenciálním olejům Cajputi Cicafolia® omezuje proliferaci zárodků a snižuje riziko infekce.

Chrání

Založen na ochranné matrix nabízející pozvolný uvolňovací efekt, její „2nd skin“ struktura tak vytváří neviditelnou a neokluzivní bandáž, která účinkuje přímo na kožní léze. Poškozená kůže je tak izolována od vnějšího agresivního prostředí a umožní rychlejší regeneraci kůže.

Stimulátor reparace kůže Cicafolia® chrání, zvlhčuje, zklidňuje a posiluje vitální funkce kůže a pomáhá podporovat její rychlejší obnovu.

 

Návod k použití

Aplikujte přímo na poškozenou kůži po dezinfekci. Je doporučena pro časté užívání, několikrát denně tak dlouho, jak je nezbytné pro kompletní regeneraci kůže.

 

Doba použitelnosti: 36 měsíců od data výroby

Opatření

Pro vnější užití zvířat; neužívejte vnitřně - nekonzumujte; chraňte oči před přímým kontaktem; uskladňujte mimo dosah dětí; nemáme k dispozici data o bezpečném užívání u štěňat mladších 3 měsíců;

Skladování

Chraňte před přímým světlem, vlhkostí a uschovávejte při teplotě 15-25°C; neuchovávejte po otevření pipety; Komplexní nabídka specifické kožní péče s účinnými přírodními látkami specificky vyvinuta k posílení zdraví kůže zvířat a krásy srsti je k dispozici u Vašeho veterináře.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny na psí srst
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JS Avatar autora | 30.7.2020
Opravdu pomáhá
5
HN Avatar autora | 23.3.2018
Cicafolia je produkt,který velmi pomáhá naší fence při řešení podrážděné kůže na nožičkách.