Alavis Enzymoterapie - podpora imunity,urychlení hojení tkání, podpůrná léčba při rakovině u psů

Nejprodávanější

alavis sanicell box
 
764 Kč
alavis curenzym enzymoterapie 80
 
845 Kč
alavis curenzym enzymoterapie 20
 
317 Kč
Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem
alavis curenzym enzymoterapie 20
317 Kč

Alavis Enzymoterapie Curenzym pro podporu hojení tkání, po úrazech a operacích, pro posílení imunity, při zánětech, pro podporu při léčbě antibiotiky, při léčbě nádorů u psů a...

Kód: 31127
alavis curenzym enzymoterapie 80
Tip
845 Kč

Alavis Enzymoterapie Curenzym pro psy a kočky urychluje hojení tkání, při zánětech, pro posílení imunity, pro podporu při léčbě nádorů.

Kód: 31131
alavis sanicell box
764 Kč

Alavis Sanicell k regeneraci jater, podpoře imunity a doplněk při léčbě močových kamenů. Doporučeno jako podpora u léčby nádorových onemocnění.  Účinky Sanicellu jsou doloženy...

Kód: 18503

Alavis Enzymoterapie je jedinečný rostlinný enzymatický veterinární přípravek vhodný pro urychlení a podporu hojení tkání, po úrazech či opracích, při zánětech, pro podporu při léčbě nádorů. Je skvělým přípravkem k celkovému posílení imunity.

 

Co jsou to enzymy

Enzymy potlačují projevy zánětu (antiflogistický účinek), zmenšují otoky i otoky mízních cév, ovlivňují některé imunologické děje v organismu a působí podpůrně při léčbě rakoviny u psů apod.Alavis Enzymoterapie obsahuje enzymy: Bromelain, Papain, Pankreatin ANALOG 4×(komplex enzymů - amyláza, lipáza a proteáza), Proteáza a Rutin.

1. Bromelain

Blokuje mediátory zánětu (látky způsobující projevy zánětu) a snižuje migraci neutrofilů do místa zánětu. Podílí se na štěpení bílkovin, pomáhá při zeslabování otoků a hojení ran, má vliv na srážení krevních destiček.

2. Papain

Vykazuje fibrinolytické (rozpouští krevní sraženiny) a radioprotektivní účinky (snižuje účinek radioaktivního záření na organismus).

3. Pankreatin ANALOG 4× je komplex enzymů rostlinného původu (amyláza, lipáza a proteáza)

Napomáhá trávení, čímž jsou živiny z potravy lépe využívány a tím se jedinec po operaci rychleji dostává do lepší kondice. Pankreatické enzymy mají pozitivní vliv na léčení akutních a chronic-kých zánětlivých stavů, včetně úrazů a šlach.

V poslední době se objevují klinické studie, že pankreatické enzymy napomáhají rozkládání imunokomplexů vznikajících při autoimunitních onemocnění, podílejí se na léčbě virových onemocnění, zlepšují klinický stav pacienta a prodlužují jeho život při nádorovém onemocnění.

4. Proteáza
Zvyšuje účinnost antibiotické léčby. Podporuje hojení odstraněním mrtvé či poškozené tkáně bez poškození zdravé tkáně a podporuje aktivitu krve a tkání při narušené rovnováze vnitřního prostředí.

5. Rutin (vitamín P)

antikarcinogenní účinky a schopnost likvidovat volné radikály.Další účinky rutinu jsou: protizánětlivý, protitrombotický a cytoprotektivní.


Rakovina u psů, imunita

Naprostá většina nádorů vzniká z jedné jediné buňky, která prodělá tzv. mutaci a začne se nekontrolovaně množit. Během dne v organismu vznikne poměrně velké množství takových buněk. Imunitní systém organismu ale tyto buňky vychytává a likviduje a tím organismus chrání. Existuje domněnka, že při správné funkci imunitního systému by se neměla v těle nádorová buňka množit.

To, že vznikne nádorová změna je většinou dáno tím, že buď selže imunitní "čistící systém" nebo že se v organismu vytvoří veliké množství těchto špatných buněk a organismus se s tím nestačí vypořádat.

Veterinární přípravek Alavis Enzymotrapie stejně jako další podpůrné přípravky na podporu imunity naleznete v sekci - Podpora imunity a prevence rakoviny u psů